آموزش آپلود فایـل در آپلودر

آپلود فایل چیست ؟

آپلود عکس

آپلود عکس,آپلود عکس رایگان,آپلود

ابه احتمال زیاد لا تا کنون کلمه دانلود را شنیده اید از آن نیز زیاد استفاده می بکنید , دانـلود فایـل به مفهوم دریافت یک فایـل از اینترنت و آپلود فایل یعنی قرار دادن فایـل در اینترنت. اگر اینترنت را به صورت ابر در نظر بگیریم همان گونه که در شکل می بینیم دریافت فایل (شبیه باران) رو به پایین صورت می گیرد(Download) قرار دادن فایـل روبه بالا (Upload) صورت می گیرد به جمله دیگر وقتی یک فایل را در اینترنت ذخیره می کنیم به مفهوم آنرا آپلود کرده ایم.
جهت چه یک فایـل باید آپلود شود ؟

آپلود فایل مصرف های گوناگونی دارد , به عنوان مثال فایـل هایی را که هـر روز ه افراد دانـلود می کنند از ابتدا روی اینترنت قرار نداشته و افراد دیگری قبلا آنها را روی محیط ی در اینترنت ذخیره کرده اند (آپلود کرده اند). یا عکس زیبا هایی که در وبسایت ها می بینید ابتدا آپلود شده و پس روی سایت های اینترنتی قرار می گیرند. به عنوان مثالی دیگر شما قصد دارید یک موزیک یا عکـس را با دوست ها خود به اشتراک گذاشته تا آنها از عکـس یا موزیک شما مصرف کنند پس شما ابتدا بایستی آن عکس زیبا یا هر فایـل دیگری را که قصد به اشتراک گذاشتن آن را دارید در محیط ی در اینترنت آپلود بکنید و پس لینکی را (در ادامه روش تصویر ی قرار داده شده است) دریافت می بکنید و آن را در اختیار افراد دیگر قرار می دهید تا آن را دانلود و از آن استفاده کنند.

مراحل ضروری جهت آپلود فایل

وبسایت http://upir.ir/قابلیت پشتیبانی از همه فایلها با انواع پسوندها را دارا است . به این مفهوم که شما هرگونه فایـل را توسط سایت ما می توانید بدون هیچ محدودیتی آپلود بکنید .نمایی از صفحه اصلی وب سایت آپلودر

شما باید در این صفحه جهت آپلود فایـل مورد نظر بر روی کادر معین شده که جمله “برای آپلود اینجا را کلیک بکنید ” قرار دارد کلیک بکنید .
گزینش فایل

همان گونه که در تصاویر زیر مشاهده می بکنید با کلیک بر روی کادر پنجره ای جهت گزینش فایـل باز شده , بعد از گزینش فایل زدن کلید Open فایل شما جهت آپلود انتخاب می شود , همين طور می توانید با کلیک دوباره بر روی کادر گفته شده فایل دیگری را برای آپلود گزینش بکنید .
گزینش فایل با کلیک کردن روی کادر

روش دیگری که جهت گزینش فایل ها وجود دارد شبیه عکس زیر این است که بدون کلیک بر روی کادر گفته شده شما پوشه مورد نظر را در رایانه باز بکنید و فایلی را که می خواهید آپلود بکنید بر روی کادر کشیده رها بکنید همین روال را برای فایلهای دیگر تکرار بکنید .
کشیدن فایل و رها کردن آن روی کادر
آپلود فایل

با انتخاب هر فایل همان گونه که در وهله ی قبل گفته شد , عملیات آپلود بطور اتوماتیک شروع می شود که می توانید مطابق تصویر زیر با زدن کلید x در سمت چپ فایل در حال آپلود , آپلود آن فایـل را متوقف بکنید .
درحال آپلود و اتمام آپلود
دریافت لینک ها

بعد از اینکه فایـل شما شبیه عکس بالا به طور کامل آپلود شد, در زیر هر فایل قسمت ی نمایش داده می شود که حاوی “لینک دانلود ” که در این بخش آدرسی قرار گرفته که همان آدرس فایل شما روی اینترنت است شما می توانید این آدرس را به هر فردی که قصد دارید فایـل شما را دانلود نماید بدهید . در بخش “تگ html برای وب سایت یا وبلاگ” تگی جهت قرار دادن فایل در وب سایت یا بلاگ ها است . اگر در این صفحه روی نام فایل خود که به رنگ آبی است کلیک بکنید به صفحه دریافت فایل ارجاع داده خواهید شد با فشردن کلید سبز رنگ “کپی کن” زیر هر فایـل می توانید لینک مربوط به آن بخش را کپی بکنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *