ناراحتی مهناز افشار به دلیل پخش نکردن عکس هنرمندان در تلویزیون

ناراحتی مهناز افشار به دلیل پخش نکردن عکس هنرمندان در تلویزیون

در این مطلب قصد داریم با یکی دیگر از اخبار سینما و هنر مندان در خدمت شما کاربران عزیز باشیم. با ما همراه باشید.

 

مهناز افشار:” با پخش نکردن تصویر هنرمندان در تلویزیون به مردم توهین خواهیم نمـود “

چندی قبل اکران مردمی سریال «خانه کاغذی» با حضور مهناز افشار در پردیس آزادی بود. مهناز افشار در این مراسم به تندی از رفتار مدیران صداوسیما به علـت نداشتن پخش عکس های هنرمندان از جمله ناصر ملک مطیعی و حسین پاکدل انتقاد نمـود و از تلویزیون به عنوان «رسانه میلی» نام برد که به مردم و مخاطبان توهین می‌کند. وی ضمناً گفت که جای گلشیفته فراهانی در ایران خیلی خالی هست و ما از تماشای موفقیت‌های وی لذت می‌‌بریم.

بعد از حضور مهناز افشار در سینمـا آزادی و گرفتن عکس‌های یادگاری با طرفدارن خود، این بازیگر با حضور بر روی سن یکـی از سالن‌های پردیس آزادی، تینا پاکروان را به عنوان یک سینماگر خانـم تحسین کرد که با وجود موانع زیاد به ساختن و بازی در سینمای ایران ادامه می‌دهد.

این بازیگر در ادامه در ادامه به تندی از مدیران صداوسیما انتقاد نمـود و بیان کرد: «افسوس می‌خورم که عکس های هنرمندان در رسانه میلی ممنوع می‌شود و این توهین بزرگی به مخاطب و مردم هست و رسانه‌ای که نام خود را ملی گذاشته اصلا اجازه ندارد که پخش عکس های هنرمندان را ممنوع نماید . مدیران تلویزیون می بایست بدانند که آقایان ناصر ملک مطیعی و حسین پاکدل انسان ‌های کمی نیستند!»

افشار در انتهـا با اشاره به حضور بهزاد فراهانی و فهیمه رحیمی‌نیا گفت که جای گلشیفته فراهانی خیلی خالی هست و ما از تماشای موفقیت‌های آن لذت می‌بریم.

بعد از صحبت‌های مهناز افشار، تینا پاکروان ساخته نمایـند ه و بازیگر «خانه کاغذی» هم به انتقاد از نداشتن پخش تصویر حسین پاکدل در سازمان صداوسیما پرداخت و گفت که هنر توقیف شدنی نمی بـاشد و می بایست به این ممنوعیت‌ها انتهـا دهیم.

بعد از صحبت‌های مهناز افشار و عوامل «خانه کاغذی» تماشاچیان به تماشای این سریال سینمایی پرداختند.

از همراهی شما با این مطلب سپاسگزاریم، اگر در مورد این مطلب نظری دارید خوشحال میشویم با ما در میان بگذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *