سامانه حمل و نقل هوشمند topdi

سامانه حمل و نقل  هوشمند topdi

در این پست قصد داریم شما کاربران عزیز را با مزیت های سفر با  topdi آشنا کنیم . امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار بگیرد  و بتوانید از خدمات سامانه حمل و نقل  هوشمند topdi بهره مند شوید . با ما همراه باشید .

مسافرتی بدون نیاز به همراه داشتن پول نقد

 
photo_۲۰۱۷-۱۰-۳۰_۲۰-۵۷-۲۰

هر مسافر مالک کیف پول مجازی در تاپ دی می باشد،امکان پرداخت با کارت های بانکی برایش فراهم است و پرداخت با سیستم QR-Scan که بارکد آن بر روی شیشه های خودرو نصب شده است، این امکان را ایجاد می کند که مسافران الزامی به همراه داشتن پول نقد نداشته باشند.این روش،باعث افزایش امنیت ذهنی مسافرین، تسهیل جابجایی های درون شهری و افزایش ضریب رضایت شهروندان خواهد شد. مطمئناً تاپ دی به صورت مستمر روشهای پرداخت جدیدتری را نیز رصد کرده و ارائه خواهد نمود.

خودروهایی متنوع مناسب برای تمام مردم

تاپ دی در سطوح مختلف خدمات رسانی خود،انواع مسافرت های کلاسیک،کلاسنو،تاپ،VIP و ویژه را قرار داده است تا شهروندان گرامی امکان دسترسی به انتخاب های متنوع را داشته باشند.در ضمن هر مسافر قبل از سفر،می تواند از هزینه سفرخود مطلع شود و متناسب با برنامه های خود،نوع خودرو را انتخاب نماید.

photo_۲۰۱۷-۱۰-۳۰_۲۰-۵۷-۲۰

سرگرم کنندگی فضای داخل خودروهای تاپ دی

 

۵۴-۱۰-۳۰_۲۰-۵۷-۲۰

امکان گوش دادن به موسیقی، تماشای فیلم و استفاده از اینترنت رایگان، مطالعه مجلات و کتاب، دسترسی به روزنامه های اقتصادی و اجتماعی روز،محیط سرگرم کننده ای را برای مسافران تاپ دی فراهم می کند. هدف ما اینست،کابین خودروهای تاپ دی متناسب با نیاز هر مسافر،محیطی جذاب و آرامش بخش باشد.توصیه می کنیم مسافرین از این محیط به مفید ترین شکل ممکن استفاده نمایند.

اعلام مستمر طرح های خدمات مسافرتی

۵۶۷۸۹۵۷-۲۰

برای جلب رضایت مسافرین و تعدیل هزینه جابجایی ایشان،تیم تاپ دی به شیوه روزانه برنامه های مسافرتی خود را در قسمـت پیشنهادات امروز اعلام می کند . در این قسمـت توانایی اطلاع و بهره گیری از تخفیف های ویژه،مسافرت های هدیه،برنامه های کوتاه مدت و میـان مدت قرعه کشی و …. فراهم شده می باشد. توصیه می گـردد مسافرین به شیوه روزانه قسمـت پیشنهادات خاص سایت را مشاهده نمایند.

برخورداری از مزایای عضویت در باشگاه مسافرین تاپ دی

 
ssss۷-۲۰

 برنامه های عضویت این امکان را برای شما فراهم می کند که همواره قیمت مشخصی را برای مسیرها و مسافت های معین پرداخت نمایید.زمان انتظار رسیدن خودرو به مبداء برای شما به حداقل زمان ممکن برسد. از مزیت های مستمر عضویت در باشگاه مسافرین تاپ دی بهره مند شوید.این بخش در کنار سایر خدمات اصلی،امکان دسترسی به خدمات خاص را برای اعضاء، فراهم می کند.

 مسافرتی ایمن و مطمئن

۲۳۴۵۶_۲۰-۵۷-۲۰

رانندگانی متعهد و مقید به اصول ارزشمند اسلامی، دارای گواهینامه های تخصصی رانندگی و مسلط به مهارت های انسانی و ارتباط اجتماعی، همچنین فراهم بودن امکان اشتراک گذاری مسافرت با نزدیکان و دوستان،آرامش خیال مسافرین را در تاپ دی فراهم می سازد و قطعاً این آرامش هدف اصلی ماست.

خب دوستان از توجه و همراهی شما با این مطلب سپاسگزاریم . برای مشاهده  اطلاعات بیشتر در مورد سامانه حمل و نقل هوشمند topdi کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *