لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک چیست؟

در این مطلب قصد داریم تا شما عزیزان را با یکی از روشهای لاغری که امروزه رایج شده یعنی لاغری با لیپوماتیک آشنا سازیم.در ادامه این نوشته به مراقبتهای بعد از لیپوماتیک و برخی مسائل مفید دیگر در رابطه با انجام این روش نیز خواهیم پرداخت.

نتیجه تصویری برای همه چیز در رابطه با لیپوماتیک

drnajafbeygi.com

لیپوماتیک      

حتما شیوه های بسیاری برای لاغر شدن و خلاصی از چربی های شکم و پهلو وجود دارد که در ایـن جا به چند شیوه به طور خلاصه اشاره می کنم : استفاده درست گیاهان دارویی اثر بسیار زیاد و قابل دقت ای در کم شدن وزن بدن و تناسب اعضا را دارند. تنها بایستی گیاه مناسب با ساختار بدن را با راهنمایی پزشک طبی به سنتی معرفت و آن را در سبد رژیم غذایی روزانه قرار داد.
به طور مثال گیاه جینسینگ در مقایسه با عمل های جراحی قشنگی مثل لیپوماتیک بسیار اثر گذار است ؛ ایـن ریشه سخت و محکم و ارزشمند در واقع در بدن حالت تعادل ایجاد می نمایـد ؛ انرژی بدن را زیاد کـرده و اشتها را کم می نماید . ریشه ایـن گیاه در بالا رفتن میزان خلق و بهبود کیفیت خواب بسیار اثر گذار هست و همین طور نقش مهمی در سـال م نگه داشتن وزن بدن دارد.

مراقبت های بعد از لیپوماتیک :
جهت هرچه کوتاهتر شدن دوره نقاهت و همین طور نتیجه بهتر بعد از عمل لیپوماتیک بایستی مسائل ذیل رعایت شود.
نوشیدنی های غیر الکلی بسیار استفاده بکنید .پیاده روی را فراموش نکنید ساعات اولیه استراحت مطلق داشته باشید .از نشستن به صورت ۹۰ درجه پرهیز بکنید و دراز بکشید.داروهای تجویز شده توسط پزشک را استفاده نمایید.پوشیدن گن از مسائل ی هست که بایستی رعایت شود تنها در زمان حمام کردن گن را در آورده و محل عمل را با دست از بالا به پایین ماساژ دهید تا مایعات خارج شود .
بعد از ۲ روز شما میتوانید به کار های روزمره بازگردید. حتما بعد از حمام ناحیه عمل لیپوماتیک را خشک بکنید .زمان استراحت پا بالاتر از سطح بدن قرار گیرد.
مکان عمل لیپوماتیک بایستی با بتادین ضد عفو نی شود و پانسمان گردد .
تا ۷ روز از رفتن به استخر و یا مکانهایی که احتما ل آلودگی آب وجود دارد دوری بکنید تا محل عمل لیپوماتیک شده دچار عفو نت نشود.
ورزش بعد از عمل لیپوماتیک

پرسشها متداولی در خصوص لیپوماتیک پرسیده خواهد شد یکـی از ایـن پرسشها که اکثرا مطرح خواهد شد ایـن هست که بعد از انجام عمل لیپوماتیک چه وقتی می توان ورزش را شروع کرد ؟
ورزش های سبک مثل پیاده روی را می توان از روز بعد از جراحی انجام داد اما بعضی از ورزش ها که میزان فشار خون را بالا می برند توصیه خواهد شد یک هفته بعد از جراحی لیپوماتیک انجام داد .
ورزش شنا را میتوان توصیه کرد که دو هفته بعد از جراحی انجام شود .

حمام کردن و شستشوی بدن پس از عمل لیپوماتیک
از مسائل قابل دقت بعد از لیپوماتیک مسئله حمام کردن و شستشوی بدن است که مسائل زیر برای حمام کردن بعد از لیپوماتیک بایستی مورد دقت قرار گیرد:
• بهتر هست یک روز بعد از لیپوماتیک حمام بکنید چون برترین زمان جهت تخلیه مایعات از بدن ۴۸ ساعت بعد از لیپوماتیک است و استفاده از حمام به تخلیه آن کمک خواهد کرد.
• حمام به وسیله آب ولرم انجام شود.
• از نشستن در وان خودداری بکنید .
• در حمام بدون ایـن که به محل لیپوماتیک فشار بیاورید به آرامی و به کمک کف دست ناحیه ای که لیپوماتیک انجام شده را ماساژ دهید.
• ماساژ جهت تخلیه بهتر چربی و مایعات به سمت پایین صورت گیرد.
• حمام کردن بعد از لیپوماتیک به کم شدن درد و کبودی و تورم کمک می نماید به همین دلیل بهتر هست حداقل روزی دوبـار حمام بکنید و ماساژ محل لیپوماتیک را انجام دهید تا تخلیه چربی ها کامل صورت بگیرد.

لیپوماتیک , لاغری با لیپوماتیک , ویژگی های لیپوماتیک , لیپوماتیک , لیپوماتیک ران پا , هزینه انجام لیپوماتیک , عوارض لیپوماتیک , زمان انجام لیپوماتیک
• ابتدا پوست محل برش را به آرامی با آب وصابون شسته تا به تخلیه چربی کمک نماید و بعد از ماساژ با حوله تمیز کاملا خشک نمایید و بعد از ضدعفو نی با بتادین آن را پانسمان نمایید؛ دقت بکنید وقتی که ترشح مایع تمام شد و تا ۲۴ ساعت از محل برش مایعی خارج نشود نیازی به پانسمان نیست.
• تا دو ماه بعد از عمل لیپوماتیک از رفتن به استخر و سونا خودداری فرمائید.

لاغری با لیپوماتیک

یک شیوه مفرق است با جدیدترین متد روز چربی ها را از بدن خارج کـرده و شیوه قابل اطمینانی است و در عین حال بی تهدید . لیپوماتیک تنها مختص یک ناحیه از بدن ناست بلکه چربی های همه اعضائ بدن مثل ران ؛ مقعد ؛ شکم ؛ پهلو ؛ بازو و … را میتواند تخلیه نماید .جمع شدن چربی ها در بدن ممکن است ارثی باشد و با ورزش و رژیم غذایی حل نشود لیپوماتیک تنها راه برای رفع ایـن چربی ها است .با شیوه لیپوماتیک شما میتوانید فیزیکی خوش فرم و ایده آل داشته باشید و صرفا ایـن شیوه مختص کم شدن وزن ناست . همین طور میتوان چربی های اضافی بدن را برداشته و با شیوه ویِژه در پارت دیگـر بدن که دارای چربی کمتری است تزریق کرد .

لیپوماتیک

تحقیق گران برای کلا ح مسائل شیوه های قدیمی مثل لیزرلیپولیز و لیپوساکشن به فکر افتادند و روشی به نام لیپوماتیک را ابداع کردند که بسیار بی تهدید تر و راحتر بوده و ایـن شیوه نیاز به بیهوشی ندارد و کاملا سرپایی انجام میگیرد و با کمترین عوارض و دردو کبودی است . نکته بسیار جذاب در مورد شیوه لیپوماتیک ایـن هست که کم شدن سایز بدن تا مدتها ادامه دارد و سبب رفع سلولیت خواهد شد.
ویژگی ها ی لیپوماتیک:

  • در ایـن شیوه درد کمتری نسبت به شیوه های دیگـر احساس میکنید
  • سرعت در بهبودی
  • کم بودن زمان عمل
  • جراح کار راحت تری نسبت به شیوه های قبلی دارد که به نفع بیمار است
  • در روش لیپوماتیک دارای پوستی با ظاهر زیبا میشوید
  • عوارض بسیار کمتر مثل کبودی و ورم

لیپوماتیک ران پا

اعضا تحتانی هر فرد در گرو داشتن پاهایی کشیده و زیبا است برای ایـن که بتوانید چاقی های موضعی ایـن پارت را از بین ببرید همچنین میتوانید از شیوه لیپوماتیک ران استفاده بکنید .کلینیک قشنگی نسیم اولین کلینیک خاورمیانه در ایـن زمینه که خدمات لیپوماتیک را توسط متخصصین با تجربه ارائه می دهد می تواند با خارج کردن چربی های ایـن پارت سبب قشنگی ظاهری اعضا شما می شوند.لیپوماتیک ران پا اکثرا با لیپوماتیک مقعد به صورت همزمان انجام می گیرد در لیپوماتیک پاها ممکن است نواحی زانو برای لیپوماتیک معین شوند و چربی های دور زانو نیز  تخلیه شوند.در صورت انجام گرفتن لیپوماتیک ران پا نتیجه بلافاصله بعد از عمل معین خواهد شد و فرد بایستی مراقبت های ضروری را از ایـن پارت داشته باشد تا نتیجه مطلوب برای وی فراهم شود .

پرسشها متدوال لاغری با لیپوماتیک

لیفت پوست بعد از انجام لیپوماتیک چطور انجام میگیرد؟

وقتی که ارتعاشات موج های اينفراسوند به لایه درم برخورد می نماید یک محرک برای کلاژن سازی  پوست هست و پس ازگذشت  یک ماه ازعمل شروع شده و برای شش ماه ادامه دارد.بسته به وضعیت بدن و جنس پوست یبن پنجاه تا صد درصد بیمار بایستی انتظار لیفت پوست داشته باشد.

آیا چربی خارج شده را می توان دوبـار ه استفاده کرد؟

بله چون در ایـن شیوه به سلول های چربی آسیبی وارد نخواهد شد  و در ایـن شیوه از شستشو و سانتریفیوژ چربی استفاده نشده و سلول ها ماندگاری زیادتری دارند.

تا چه وقتی بعد از لیپوماتیک بایستی از گن استفاده کرد؟

بین دو تا سه هفته بعد از لیپوماتیک بهتر هست از گن استفاده شده و بعد از آن می توان از گن های شل تر که فشار کمتری به ناحیه لیپوماتیک شده می آورد ؛ استفاده کرد.

 برای  رسیدن به نتیجه بهترلیپوماتیک  بایستی چه کار کرد؟

تا جای ممکن نمک وغذاهای چرب از برنامه غذایی حذف شود  و همین طور ماساژ ناحیه لیپوماتیک شده با لوسیون به کم شدن ورم  ها کمک می نماید .

چرا بعد از لیپوماتیک احساس سوزن سوزن شدن در پوست وجود دارد؟

به دلیل اقدامات انجام شده در زیر پوست بافت های زیر پوستی نسبت به تغییرات ایجاد شده واکنش نشان می دهند و بعد از گذشت سه تا شش ماه ایـن حس از بین رفته و بدن به حالت طبیعی باز می گرد.

آیا می توان بعد از لیپوماتیک به حمام و استخر رفت؟

بعد از لیپوماتیک از همـان روز اول می توان حمام کردن و شستشوی بدن داشت ولی حمام بایستی مختصر و کوتاه مدت باشد .اما برای رفتن به استخر بایستی حداقل دوهفته قدیم باشد.چون دمای بدن در سونا و جکوزی بالا می رود بهتر هست بعد از گذشت یک ماه از لیپوماتیک صورت بگیرد.

چرا با درآوردن گن دچار سرگیجه می شویم؟

با درآوردن گن به خصوص وقتی که لیپوماتیک در پارت پاها انجام شده هست به علت افت فشار فرد احساس سرگیجه می نماید . به همین دلیل توصیه خواهد شد بعد از درآوردن گن به مدت ده دقیقه دراز بکشید.

برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *