اپل آیدی چیست و چه کاربردهایی دارد ؟

اپل آیدی چیست و چه کاربردهایی دارد ؟

در این مطلب به معرفی اپل آیدی و کاربرد های بسیار جالب آن میپردازیم.همچنین در ادامه این نوشته به برخی سوالات متداول که برای شما عزیزان ممکن است پیش آید خواهیم پرداخت.

اپل آیدی چیست و چه کاربردهایی دارد ؟

اپل آیدی چیست و چه کاربردهایی دارد ؟

خرید اپل آیدی در واقع یک شناسه کاربری از سمت شرکت اپل برای یک فرد است . مثل یک ایمیل که یک فرد برای فرد خودش درست می نماید و با استفاده از آن و یک سری سرویس هایی را دریافت می نماید .

با داشتن اپل آیدی قادر خواهید بود تا :

۱. به همه نرم افزارهای داخل اپ استور دسترسی داشته باشید . اکثر ایـن نرم افزارها پولی و بسیاری رایگان است . به طور متوسط و ۳۶٪ نرم افزارهای اپ استور رایگان می باشند .

۲. دسترسی به امکاناتی که سرویس آیکلود میدهد . ایـن امکان ویژه محولات اپل است و سرویس هایی از قبیل : بک آپ گیری از شماره تلفن – ذخیره عکس ها – سرویس پیدا کردن گوشی گم شده و … را ارائه میدهد . میتوانید برای آشنایی بیشتر با ایـن سرویس به پست ” آیکلود چیست ؟ ” مراجعه بکنید .

۳. امکان دریافت کتاب های eBook

۴. فیس تایم . قدرتمندترین سرویس مکالمه تصویری است که از سرعت فوق العاده ای برخوردار است . برای آشنایی بیشتر به پست ” آموزش کامل استفاده از فیس تایم ” مراجعه بکنید .

۴. استفاده از امکانات سایت شرکت اپل برای خرید محصول . ایـن امکان فعلا در ایران تا زمان گرفتن نمایـن دگی در دسترس ناست .

اپل آیدی چیست و چه کاربردهایی دارد

 

حال برای داشتن اپل آیدی پرسشها یی مطرح می شود :

۱. آیا هر فردی قادر به ساختن اپل آیدی است ؟

۲. ساختن اپل آیدی هزینه دارد ؟

در جواب به پرسش اول بایستی بگوییم که : همـان طور که هر شخصی قادر به ساختن ایمیل است و توانایی تهیه اپل آیدی را دارد . تهیه اپل آیدی مراحل ۶ گانه ای دارد که علاوه بر آموزش کامل آن و ویدیویی تهیه اپل آیدی در سایت موجود است . برای ایـن که بتوانید اپل آیدی درست بکنید و میتوانید به پست ” آموزش تهیه اپل آیدی ” مراجعه بکنید .

و اما در مورد پرسش دوم : ساختن اپل آیدی هیچ هزینه ای به جز زمان و کمی دقت و اما حوصله ندارد . میتوانید اپل آیدی را همـان ند ایمیل که رایگان است و درست بکنید .

اپل آیدی چیست و چه کاربردهایی دارد

چرا بایستی اپل آیدی بخریم ؟

همـان طور که در چند خط بالاتر بیان کردیم و تهیه اپل آیدی کاملا رایگان است . اما چرا با وجود رایگان بودن تهیه اپل آیدی و اکثر فروشگاه ها و سایت ها و اقدام به فشیوه اپل آیدی میکنند ؟

برای جواب چند دلیل را میتوان مطرح کرد :

۱. تهیه اپل آیدی زمان نسبتا زیادی را میبرد و بسیار از اشخاص حوصله انجام ایـن کار را ندارند .

۲. زمان تهیه اپل آیدی و مسائل زیاد و ارورهای زیادی ممکن است پیش بیاید که هر کسی قادر به رفع آن نباشد .

۳. در بعضی از مواقع برای تهیه اپل آیدی نیاز به داشتن وی پی ان هست که ایـن سرویس از دسترس اکثر اشخاص خارج است .

اپل آیدی چیست و چه کاربردهایی دارد

userapple

آیا اپل آیدی خریداری شده مطمئن است ؟

با دقت به مسائل ی که در بالا ذکر شد و اکثر اطلاعات شخصی ما مثل : عکس و ایملیل و شماره تلفن و … در اکانت اپل آیدی ما قرار میگیرد . حتی محل گوشی  ( چنانچه سرویس آیکلود را فعال بکنید ) . بعد از خرید اپل آیدی و همه معین ات اپل آیدی قابل تغییر است . یعنی میتوانید علاوه بر تغییر پسورد و‌ نام و فامیل و پرسش های امینتی و حتی تاریخ تولد را عوض بکنید .

اپل آیدی , خرید اپل آیدی , رفع ارور های اپل آیدی , ساخت اپل آیدی به آدرس آمریکا , اپل آیدی , خرید اپل آیدی , هزینه اپل آیدی

ما توصیه میکنیم بعد از خرید اپل آیدی و از هر سایت و یا فروشگاهی و یا حتی چنانچه از دوستتان تحویل گرفته اید و معین ات اپل آیدی را تغییر دهید . بعد از تغییر دادن کلیه معین ات اپل آیدی و با خیال راحت از اپل آیدی استفاده بکنید . اما سایت معتبر بسیار دخیل در ایـن امر است .

برای آموزش تغییر پسورد اپل آیدی به پست ” آموزش تغییر پسورد اپل آیدی ” مراجعه بکنید . همین طور برای تغییر پرسشها امنیتی به پست ” آموزش تغییر پرسشها امنیتی اپل آیدی ” مراجعه بکنید .

اپل آیدی کارتی با اپل آیدی که از سایت خرید می شود چه فرق ی دارد ؟ 

اکثر فروشندگان متاسفانه برای فشیوه محصول و خدماتشان متوسل به هر دروغ بزرگی میشوند و میگویند که اپل آیدی کارتی با اپل آیدی که از سایت گرفته می شود و فرق دارد . هیچ فرق ی در ایـن مسائل نیست و همین اپل آیدی که از سایت خرید میکنید و‌ چنانچه روی کارت چاپ شود و اپل آیدی کارتی می شود . پس گول سواستفاده کنندگان را نخورید و از پرداخت هزینه بیشتر خودداری بکنید .

شما به چند اپل آیدی نیاز دارید ؟

شما برای دسترسی به کلیه خدمات اپل آیدی و تنها به داشتن یک اپل آیدی نیاز دارید . با داشتن اپل آیدی به همه امکانات آن دسترسی خواهید داشت .

اپل آیدی چیست و چه کاربردهایی دارد ؟

هشدار ” قبل از استفاده از اپل آیدی همه معین ات آن را تغییر دهید و شخصی سازی بکنید . جلوی سو استفاده از اطلاعاتتان را بگیرید . مسائل بسیار متعددی دیده شده که خریدار و معین ات اپل آیدی را عوض نکـرده است و علاوه بر منتشر شدن اطلاعات شخصی اش در فضای مجازی مثل عکس ها و … و گوشی غیر قابل استفاده شده است . اکثرا ایـن عمل توسط سو استفاده کنندگان وب سایت های غیر معتبر که اپل آیدی از آن ها خریداری شده است و به اطلاعات آن دسترسی دارند و برای اخاذی و گرفتن هزینه بیشتر صورت میگیرد . چنانچه سرویس آیکلود را فعال کـرده باشید و هر شخصی که اپل آیدی شما را به همراه اطلاعات آن داشته باشد و قادر خواهد بود به همه اطلاعات دسترسی داشته باشد . حتی میتواند کاری نماید که دیگـر قادر به استفاده از گوشی نباشید . پس حتما و بعد از خرید اپل آیدی اطلاعات آن را شخصی سازی بکنید ” هشدار

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *