یک خانه ویلایی ۳۱ میلیاردی در شمال تهران

قیمت توصیه ی برای فروش این خانه ویلایی مترمربعی ۲۵ میلیون تومان تعیین شده که قیمت کل آن ۳۱ میلیارد و ۲۷۵ میلیون تومان برآورد می‌شود.

طراحی ویلا

طراحی ویلا,طراحی ویلا,طراحی ویلا

زندگی در ارتفاع همیشه جهت آدم ‌ها جذاب بوده است به همین دلیل بشر در طول تاریخ در صدد پیدا‌کردن راهی برای رسیدن به ارتفاع‌های بالا برآمده است.

یکی از این راه‌ها برج نشینی است به طوری که درسال‌های اخیر سرمایه‌گذاران بخش مسکن كار به تهیه و تولید برج‌های بلند بار ‌ای کردند که در نوک آنها پنت‌هاوس‌هایی زیبا مجلل طراحی شده است که اقامت در آنها وصف‌ناپذیر است.

برج‌هایی که بهتریـن امکانات را در اختیار ساکنانش قرار می‌دهد امکاناتی که با برترین مجلل‌ترین هتل‌ها مساوی ی می‌کند ممکن است بالاتر نیز باشد به هرحال این برج‌های شیک فقط برای افرادی طراحی شده است که کمترین دغدغه مالی ندارند از سرمایه‌های کلان و غیر‌قابل توصیف برخوردارند.

روما رزیدنس

این مجتمع در زمینی با مساحتی بالغ بر ۷۰۰۰ مترمربع در خیابان کامرانیه شمالی قرار دارد.

این مجتمع با ۴۷۰۰۰ مترمربع زیربنا حاوی ۳۲۰۰۰ مترمربع مساحت مفید واحدهای مسکونی، ۱۰۰۰ مترمربع واحدهای تجاری ۱۴۰۰۰ مترمربع فضاهای تفریحی مشاعات است.

روما رزیدنس حاوی ۶۵ واحد مسکونی در ۱۵طبقه است که محیط همه طبقات مسکونی به صورت چلیپا طراحی شده تا تمام واحدها از نور مناسب برخوردار شوند.

همين طور شیب طبیعی زمین پروژه روما کمک شایانی به چشـم ‌انداز واحدها کرده است. به این صورت که حتی طبقه اول ساختمان هم از چشـم ‌انداز بی‌شبیه برخوردار است.

برج روما رزیدنس دارای سه طبقه زیرزمین و یک طبقه همکف با محیطی مستطیل شکل است که دربرگیرنده همه پارکینگ‌ها، فضاهای تاسیساتی، لابی، مکان‌های تفریحی، سالن اجتماعات، بلوک‌های تجاری وبقیه مشاعات و دارای TV سه‌بعدی است.

پنت‌هاوس ۱۴۰۰متری به صورت دوبلکس در طبقات ۱۴ ۱۵ قرار گرفته که در طبقه چهاردهم Master Bedroom، سوئیت مستقل با در مجزا، آشپزخانه، سالن غذاخوری، TV Room و فضای سبز قرار گرفته است. چهار اتاق خواب دیگر همراهبقیه فضای پذیرایی، در طبقه ۱۵ جانمایی شده است.
همچنین در پنت‌هاوس‌های ۹۲۶متری، پنج اتاق‌خواب، سالن غذاخوری دو سالن پذیرایی پیش‌بینی شده است.

برای رفاه حال ساکنان پنت‌هاوس‌ها، آسانسورهای اختصاصی در نظر گرفته شده است.
می‌گویند سازه این ساختمان در مساوی زلزله تا ۸.۶ ریشتر مقاوم است این ساختمان به سیستم شست‌وشوی نما پنجره مجهز است. قیمت فروش و اجاره این برج نیز شبیه برج چناران پارک است.

مجتمع چناران

مجتمع چناران پارک یکی از مجلل‌ترین برج‌های تهران است که به ادعای سازندگانش که در وبسایت مجتمع نوشته‌اند: ما مجتمعی لوکس و تمام‌عیار بنا کردیم.

این مجتمع برترین امکانات از قبیل سیـستم امنیتی پیشرفته ، لابی بسیار زیاد مجلل، خدمات سرو غذا، سالن‌های ورزشی با برترین امکانات، فضای مشجر و بهتریـن چشـم ‌انداز را دارد.
در مجتمع چناران پارک رزیدنس چیزی غیرقابل تصور را طراحی مهندسی کرده ‌ایم که بالا‌ترین انتظارات ساکنان را برآورده سازد.

مجتمع در زمینی به وسعت حدود ۸۰۰۰ متر‌مربع در الهیه با تنوع متراژ آسری مان‌ها از ۲۶۰ الی ۵۵۰ مترمربع احداث شده است که فضای ی بیش از ۵۰۰۰ مترمربع محوطه و فضای سبز در اطراف برج حاوی محیط‌های جذاب، آب‌نما و آبشار‌های زیبا نیز جاده سلامت ی و پیست دوچرخه‌سواری است.

در این وبسایت آمده است: یک ساختمان مدرن با مصرف از آخرین تکنولوژی تهیه و تولید روز جهان و نیز آرامش فضای سبز محوطه، شما را به محیط گرم کلاسیک داخلی دعوت می‌کند. جایی که از ورودی لابی کلمه لوکس احساس می‌شود شما لوکس‌ترین زیبا ترین معماری همگون را همراه با برترین کیفیت مصالح در آپارت مان‌ها مشاهده می‌کنید.

دانیال تیموری که در امر خرید فروش این‌گونه آسری مان‌ها کار می‌کند درمورد قیمت این برج می‌گوید: حداقل قیمتی که جهت واحد‌های این برج می‌توان گفت رقم متری ۱۵ میلیون تومان است که به بالای متری ۳۰ میلیون تومان می‌رسد که رقم انتها درباره پنت‌هاوس‌هایی است که درنوک برج طبقات بالایی قرار دارند.

وی درمورد امکانات برج می‌افزاید: لابی بزرگ مجلل، مشاعات بی‌نظیر ، مصرف از بهتریـن مصالح ساختمانی مثل شیر‌آلاتی که روی آن آب‌طلا کار شده است همراه امکاناتی چون کیترینگ، کارواش اتومبیل ، خشکشویی، رستوران و سالن ورزشی از امکانات این برج است.

وی همچنین به سیسـتم ورود و خروج از این ساختمان اشاره می‌کند و می‌گوید: این ساختمان از گارد ویژه‌ای برخوردار است که ورود خروج از آن براحتی امکان‌پذیر نیست. درهای ورودی به شکلی که امروزه تمام درها ریموت هستند نیست، بلکه درها با شماره پلاک هر اتومبیل به صورت دیجیتال باز می‌شود دیگر احتیاج به ریموت نیست.

تیموری درباره اجاره واحد‌های این برج اضافه می‌کند: یک واحد ۳۵۰ متری حدود ۷۰۰ الی ۸۰۰ میلیون تومان رهن کامل اجاره داده می‌شود، اما گاهي واحدها تا میلیارد تومان هم اجاره رفته است.

وی در جواب به این پرسش که این واحدها همـواره مشتری را دارند می‌گوید: همـواره مشتری خریدار خانه‌های لوکس وجود دارد این در حالی است چنین واحدهایی جهت اجاره کم است ووقت ی موردی پیدا می‌شود بلافاصله اجاره می‌رود.

ویلای ۳۱ میلیاردی

تابستان امسال خانه ویلایی در جردن در شمال تهران رکورد گران‌ترین ملک مسکونی تهران را در اختیار خود قرار داد.این خانه‌ ویلایی، مساحتی بیش از هزار مترمربع زیربنا دارد.
به گزارش سامانه مجازی معلت ات مسکن، مالک آن به موقعیت ملک، قیمت توصیه ی فروش را ۱۲ مساوی معدل قیمت مسکن در تهران تعیین کرده است.

قیمت پیشنهاد ی جهت فروش این خانه ویلایی مترمربعی ۲۵ میلیون تومان تعیین شده که قیمت کل آن ۳۱ میلیارد و ۲۷۵ میلیون تومان برآورد می‌شود.

مالک این خانه اعلام کرده است: ملک دو اتاق خواب و یک خط تلفن است و در عین حال عمر بنای ساختمان بیست پنج ساله است. زمین این ملک ۱۲۵۱ مترمربع مساحت دارد و طول بر آن ۴۰ متر است.

ظاهرا مالک این بنا، قیمت فروش را بر حسب ارزش زمین اعلام کرده به این مفهوم که عملا بنای ساختمان آن قابل سرمایه‌گذاری نیست.

جستجو در این بخش از واحدهای فروشی نشان می‌دهد که فایل‌ها به واحدهای قدیمی، اما مرمت شده در نقاط شمالی شهر اختصاص پیدا کرده ‌اند که به سن بالا قیمت توصیه ی جهت آنها از طرف مالک تنها با در نظر گرفتن قیمت زمین ارائه شده است.

به عنوان مثال ویلایی ۶۳۰ متری در فرمانیه با عمری بیش از ۲۵ سال، مترمربعی ۱۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است، اما مالک در توضیح ات ملک ویژگی ها یی را جهت آن برشمرده است که گذر ۱۷ متری، دوبلکس بودن انجام عملیات مرمت ویلا از عبارت آنها است.

همچنین این مالک این ویلا در توضیح ات ارائه شده جهت ملک آورده که این ویلا گرچه قابل سکونت است، ولی در قیمت‌گذاری آن تنها قیمت زمین ویلا لحاظ شده است.

ویلای دیگری در خیابان ملاصدرا که بیش از ۷۰۰ مترمربع مساحت دارد متری ۱۳‌میلیون تومان جهت فروش توصیه شده است.

این واحد نیز بیش از ۲۵ سال عمر دارد و قیمت زمین آن به تنهایی لحاظ شده است. در فروش خانه‌های ویلایی اکثرا قیمت کل جمله است از مجموع قیمت زمین قیمت بنا. اما در ویلاهای قدیمی برخي مالکان از قیمت‌گذاری بنا صرف نظر فقط قیمت زمین را لحاظ می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *