کدام لباس عروس به من بیشتر می آید ؟

wedding dress

راهنمای خرید لباس عروس – ساده و راحت ولی شاد زیبا

احتمال دارد برای خیلی از عروس‌خانم‌ها هیچ چیزی لذت‌بخش‌تر از پوشیدن لباس ‌های عروس پفی، پرنسسی براق که در جنس‌های حریر و گشت می‌درخشند، نباشد. ولی طراحان لبـاس عروس معتقد هستند اصول مهمی در انتخاب لباس عروس وجود دارد که رعایت آنها از شکل و جنس لبـاس ی که عروس‌ها می‌پوشند، مهم‌تر است. با برخي از این اصول، آشنا شوید.

اگر قدتان بلند نیست، لباس پرنسسی نپوشید

‌های پرنسسی بیشتر برای عروس خانم‌های قد بلند مناسب‌اند چون دامن این ‌ها زیاد پف‌دار است و خودبه‌خود قد شما را کوتاه‌تر جلوه می‌دهد. پس اگر شما ریزنقش هستید یا قد چندان بلندی ندارید، خوبتر است به کمک خانم مالک مزون به دنبال مـدل ‌هایی بگردید که به اعضا شما مثل شمع بنشیند. چنانچه افرادی ‌که قد کوتاهی دارند، در شب عروسی لباس ‌های پف‌دار بپوشند، کوتاه‌تر به‌نظر می‌رسند. چنانچه خیلی ظریف و کوچک باشید، در عروس‌های حجیم و پف‌دار گم خواهید شد. اگر ریزنقش و چندان قدبلند نباشید، عروس‌های بلند و ماکسی شما را قدبلندتر نشان می‌دهد.

با آقایان نروید دنبال لباس ‌عروس‌!

خریدن لباس عروس ذوق سلیقه و حوصله می‌خواهد. می بایست برای این‌کار وقت بگذارید. مطمئن باشید که پشیمان نمی‌شوید. چون اولین و آخرین باری است که این کار را انجام خواهید داد. پیشنهاد ما این است که با یک خانم به خرید لبـاس عروس بروید نه با داماد. آقایان کلا حال و حوصله خرید ندارند و مطمئن باشید وقتی شما لبـاس عروس سوم را امتحان می‌کنید، برای اینکه از این خرید کسل کننده خلاص شوند، به شما خواهند گفت این لباس بهتریـن است ولی چنانچه سر فرصت و حوصله لبـاس عروس دلخواه‌تان را پیدا کردید، می‌توانید همسر آینده‌تان را سورپرایز بکنید . به همین سادگی.

لبـاس عروس خودش زیبا ست

به بالاتنه لباس عروسی که می‌خواهید بخرید خوب دقت بکنید . بالاتنه‌های خیلی تنگ، ممکن است اعضا شما را بزرگ نشان بدهند و این چندان دیدنی نیست. سفیدی عروس به اندازه کافی شما را مرکز توجه قرار می‌دهد. لازم نیست زیاده‌روی بکنید . لبـاس عروس خودش زیبا ست. ضروری نیست خودتان را برای به یآدم اندنی شدن به زحمت زیاد ی بیندازید و مدل ‌های فوق‌العاده را گزینش بکنید .

لبـاس ی متناسب با اعضا خود‌تان انتخاب بکنید

لباس عروسی که روی جارختی قشنگ ست، لزوما روی اعضا شما زیبا نیست. نکات قوت و ضعف اعضا شما با کیفیت ترین راهنما جهت انتخاب عروس ایده‌آل شماست. می‌توانید با یاری یک خیاط ماهر، لباس ی را بدوزید که برای اعضا شما ایده‌آل است شما را زیاد رویایی در آن شب به یآدم اندنی نشان خواهد داد. لباس عروس ایده‌آل شما به احتمال زیاد وجود دارد. خیلی مهم این است که شما بتوانید آن ‌را پیدا بکنید .

چه رنگی را ترجیح می‌دهید؟

از قدیم‌ها در ذهن بیشتر ما لبـاس عروس سفید بوده است ولی خیلی هم به این قانون نانوشته اعتماد نکنید. چنانچه سری به مزون‌های دوخت لباس ‌ عروس بزنید، می‌بینید که بدتان نمی‌آید، عروس‌هایی با رنگ کرم ، نباتی حتی بژ سفارش دهید. بد نیست رنگ این عروس‌ها را هم روی پوست‌تان امتحان بکنید .دقت بکنید اگر عروس‌تان را در این رنگ‌ها گزینش می‌کنید، به احتمال زیاد بایستی تورتان را نیز در همین مایه‌ها ی رنگی انتخاب بکنید .

فصل عروسی با اهمیت است

اگر شما در فصول زمستان و پاییز قصد دارید جشن ازدواج ‌تان را برگزار بکنید ، بایستی دور خرید عروس‌های دنباله‌دار را خط بکشید چون در این فصول هوا بارانی و برفی می‌شود شما به احتمال زیاد رفیق ندارید با عروس گلی وارد مجلس شوید. لباس عروس بدون دنباله جهت این فصول مناسب‌ترند ولی چنانچه بازهم تمایل دارید که این عروس‌های دنباله‌دار را انتخاب بکنید ، حداقل لباس ‌های دنباله‌داری را برگزینید که می‌توانید پارچه دنباله‌دار آن ‌را جدا بکنید و رسیدن به سالن آن ‌را دوباره به لباس عروس‌تان وصل بکنید . اما محل برگزاری جشن ازدواج ‌تان خیلی مهم است. در باغ مسلما شما نمی‌توانید چنین لبـاس ‌هایی بپوشید.

شما ستاره سینما نیستید

شاید شما در تلویزیون فیلـم عروسی «پرنسس دایانا» همسر ولیعهد انگلیس را دیده‌ باشید که عروسی‌اش چند متر دنباله داشت ولی این تنها یک عروسی تشریفاتی و تبلیغاتی بوده است که چند نفر تنها جهت حمل دنباله این عروس استخـدام شده بودند. شما می‌خواهید در جشن ازدواج ‌تان آسان باشید بتوانید با آسایش این سو و آن سو بروید. پوشیدن چنین لبـاس ‌هایی فقط دست و پای شما را می‌بندد و مجوز نمی‌دهد در این شب رویایی آسان باشید. لبـاس عروسی را انتخاب بکنید که در آن اول از تمام احساس راحتی بکنید .

مدل ‌های عجیب غریب نخرید

تنها همین امشب لبـاس عروس در تن شماست و قرار است سال‌ها بعد لباس عروس‌تان را که در آن شب رویایی به تن کرده ‌اید، در عکس‌های عروسیتان تماشا ‌کنید ولی دقت بکنید که عروسی را برگزینید که بعدا خجالت نکشید آن ‌را به دیگران نشان دهید. گاهي از مدل ‌های عروس سال‌های سال کهنه نمی‌شوند و همیشه زیبا هستند . پس به سراغ گزینش این مـدل ‌ها بروید.

نکاتی که در بالا گفته شد به این مفهوم نیست که به احتمال زیاد باید لبـاس بخرید یا تعرفه ی بسياري صرف بکنید . با اهمیت زیاد ترین چیز صرف سلیقه است که به شما یاری می نماید تا ی قشنگ به تن داشته باشید . گاهي وقتها گاهي افراد دوستشان را قرض می گیرند و با مختصر تغییراتی که در سیاحت سر و دسته گل شان می دهند همموزیک ی قشنگ یی در ظاهرشان ایجاد می کنند.اصرار ما بر سادگی و سلیقه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *