نقد و بررسی پرینتر Brother MFC

او به عنوان برادر MFC-J470DW AN-جهت استفاده آسان برای پرینتر جوهر افشان چند منظوره است

نمایندگی برادر

نمایندگی برادر,نمایندگی brother

که همين طور به عنوان یک دستگاه فکس اختصاصی، کپی و اسکنر عمل است. لیست قیمت آن ۱۰۰ $ (£ ۱۰۸، AU $ 149) است، ولی آن را به طور وسیع ای در دسترس آنلاین تا ۳۰ درصد کمتر است. MFC-J470DW ارائه می دهد زود تر از معدل سرعت خروجی خصوصیات ی کسب و کار پسند مانند یک فیدر اتوماتیک سند (ADF)، اتوماتیک دوپلکسر جهت چاپ بر روی هر دو طرف یک ورق کاغذ تک مجموعه پروگرام که درب باز می شود چاپ اسکن ابری (از عبارت توانایی برای از سیسـتم علت iOS و دستگاه های آندروید چاپ). نرخ جوهر پایین تر از زیاد ی از چاپگرهای نام تجاری در زیر ۱۰۰ $ محدوده، درآمد MFC-J470DW توصیه قوی جهت استفاده در هر فضای دفتر و یا منزل محل کار هستند .
طراحی featuresBrother پیشرفت طراحی MFC-J470DW فراتر از خواهر و برادر بزرگتر سنگین خود را با رد پای جمع و جور است که ۱۶٫۱ اینچ عرض ۱۴٫۷ اینچ اندازه گیری شده بوسیله عمیق ۷٫۱ اینچ قد بلند (که ۲۴٫۶ است توسط ۴۷٫۶ ۴۵٫۲ بوسیله سانتی متر). آن را به کوچکترین چاپگر در قفسه نیست، هر چند – اپسون هنوز هم بالیدن جهت سری “کوچک در یک” آن مانند XP-420، ولی آن آنقدر کوچک است چرا که آنها وری ندارد خصوصیات ی MFC-J470DW.Offices می توانید پول را بر روی کاغذ با مصرف از دو رو، یک قطعه مفید از سخت افزار یکپارچه که به طور اتوماتیک بیش از یک ورق کاغذ می چرخانیم چاپ در هر دو طرف را نجات دهد. همچنین ۲۰ برگ اتوماتیک سند (ADF) سینی در بالای که برای اسکن دسته ای و یا فکس با استفاده از خط تلفن اختصاص داده شده مفید وجود دارد. بدون نیاز به چاپ آن.اگر شما به دنبال جهت فکس یک سند – اما ، اگر شما می خواهید به دیجیتال، شما همچنین می توانید یک “فاکس: رایانه ” انجام با مصرف از اتصال به اینترنت برای برقراری رابطه به طور مستقیم از رایانه خود را به واحد آثار از طراحی های قدیمی تر برادر، چک کردن کنترل پنل. دکمه جهت گزینش حالت، ناوبری منو ورود شماره تلفن تمام از لاستیک احساس اتی که احساس می نماید ناآسان کننده برای استفاده به ارمغان می آورد تجربه کلی کاربر را پایین یک گام تولید و ساخته شده است. حداقل شما یک صفحه نمایش ۱٫۸ اینچی رنگی LCD در سمت چپ که شما نشان می دهد چیزهایی مانند سطح جوهر، یاری به راه اندازی مکان گیر کردن کاغذ (هر چند من خوشبختانه هیچ یک در طول تست تجربه). برادر لوایح MFC-J470DW به عنوان “کار هوشمند” چاپگر، که احتمال دارد عدم وجود خصوصیات ی photocentric مانند یک کارت خوان حافظه یک پورت USB با PictBridge سازگار برای کشیدن عکس زیبا به طور مستقیم کردن درایوهای ذخیره سازی فلش و دوربین های دیجیتال را شرح دهد.
اما این بدان مفهوم نیست که نمی توانید گاهي وقتها اوقات عکـس ها را چاپ در این دستگاه. در واقع ، سینی کاغذ قابل جابجایی در پایین است زبانه های پلاستیکی است که به راحتی تنظیم به جای محبوب اندازه های کاغذ عکس زیبا مانند ۴ ۶ و ۵ با ۷، علاوه بـر اندازه های استاندارد مانند نامـه ، قانونی، اجرایی، و حتی پاکت نامـه کارت های شاخص .این اسکنر مسطح شیشه ای نیز در بر میگیرد تا اسناد اندازه نامـه و می توانید پروژه های در فرمت های مختلف بر روی پوشه دیسک سخت به طور مستقیم به رایگان نرم افزار سند مشاهده SCANSOFT PAPERPORT را ذخیره بکنید ، یک پیام پست الکترونیکی ، یک پروژه مایکروسافت آفیس، یا این که برادر بسته برنامـه ی با machine.f شما به دنبال دستورالعمل آسان دستی و اتصال چاپگر به شبکه Wi-Fi خود را، شما حتی می توانید مجموعه ای از اسکنر به طور اتوماتیک به دستگاه موبایل سازگار با را در حال اجرا برادر iPrint اسکن پروگرام جهت iOS، آندروید / آمازون ارسال پروژه آتش، ویندوز فون ۷ یا ۸ بلک بری (در Cortado).
مانند بسياري از بزرگ نام سازندگان چاپگر، برادر ارائه می دهد مجموعه ای کامل از برنامـه چاپ ابر است که مجوز می دهد تا به شما مصرف از گوشی هوشمند یا تبلت را در رابطه با خدمات وب مانند فیس بوک، فلیکر، Dropbox، بیشتر به مشاهده پروژه های را در همه چشـم انداز وسیع ای از خدمات. به اضافه این، برادر هم کار می نماید به آسانی با Google Cloud Print و اپل AirPrint به ارسال شغل بی سیم به از چاپگر با مصرف از مرورگر وب گوگل کروم اپل دستگاه های iOS، respectively.Inks لوازم
خلیج کارتریج جوهر پشت درب پلاستیک شل و ول به سمت راست سینی کاغذ نشسته و خانه فیروزه ای، بنفش، زرد، سیاه سفید کارتریج که به چاپگر تغذیه می کنند. کارتریج خیلی آسان جهت نصب است که شما احتمـا لا حتی نمی خواهد نیاز کتابچه آموزش آن را کشف کردن، درب دسترسی آسان جهت مبادله آنها را آسان است – این فرایند است خیلی آسان تر از بلند کردن کل خلیج اسکن خودرو فیدر سند.
شما نیز کمتر در پر کردن مجدد جوهر در مقایسه با پرینتر های رقابتی در زیر ۱۰۰ $ دسته حتی بیشتر در طول زمان با مصرف دائمی صرف. با فرض اینکه شما در XL کارتریج ظرفیت برادر که جهت کمتر در خط مقدم ارائه جوهر بیشتر سرمایه گذاری، هزینه های اضافه تا ۲٫۴ سنت در هر صفحه از جوهر رنگ ۴٫۱ سنت برای یک صفحه از جوهر سیاه و سفید.
که کمتر از همان XL نرخ جوهر اپسون XP-420 (3.5 سنت جهت رنگ، ۵ سنت برای سیاه و سفید)، پس شما پول را نجات دهد چنانچه شما را تا انتها چاپ بسياري از عکس جالب های رنگی جزوات کسب و کار، حتی چنانچه شما کارت خوان حافظه برای یاری به شما انجام این کار نیست.
MFC-J460DW نمرات بالا در آزمون سرعت CNET ثبت، به بهتر ی در محدوده قابل قبول برای زیر ۱۰۰ $ پرینتر جوهر افشان. آن را از طریق استاندارد ۱۰ صفحه متن سیاه سفید سند نمونه ما در نرخ ثابت از ۹٫۷۸ صفحه در دقیقه پرواز کرد، دو مساوی سرعت به همان اندازه قیمت پرینتر ۴۶۳۰ تمام در یک.
موتور چاپ برادر رقابت در تمام رنگی صفحه گرافیک دستگاه را با سرعت مبوسیله ​​۳٫۹۳ صفحه در دقیقه، پیشی گرفت. برای مقایسه، اپسون XP-420 حتی نمی توانست بوسیله اسباب گردنده از صفحه در آزمون همان، تنها با ۰٫۴۲ صفحات چاپ در دقیقه است. چنانچه سرعت اولویت جهت کسب و کار شما است، برادر MFC-J460DW سزاوار دلار را.
کیفیت عکس جالب نیز بالاتر از میزان مبوسیله ​​برای آنچه که من از چاپگر ۱۰۰ $ انتظار می رود. مخازن جوهر مجزا ارائه یک سطح اضافی از جزئیات است که پرینتر رقابت با یک مخزن سه رنگ تنها نمی تواند ارائه دهد، یک فرق قابل توجه وجود دارد در صافی از انتقال رنگ، به خصوص در صورت تن و پرتره چند رنگ.
درایور برنامـه اجازه می دهد تا شما را از طریق چرخه کیفیت چاپ مختلف برای حفظ جوهر باقی مانده، و شما بیش از با تولید مثل رنگ چاپگر راضی خواهید بود – نقاط تیره تر از عکس نمونه ما متراکم دست نخورده با رنگ های خونریزی است . رنگ های روشن به عنوان آنها می بایست موزیک پاپ، متن است به بهتر ی شکل گرفته تمام راه را به اندازه فونت کوچکتر است.
محیط کسب کار نیاز به یک چاپگر چند منظوره است که ارائه می دهد ویژگی صرفه جویی در تعرفه پتانسیل را دارد که افزایش بهره وری و، و برادر MFC-J470DW ارائه نتایج قوی در هر دو جبهه. شما می توانید تمام وسائل شما نیاز به خلاق با پروژه های چاپ بدون پرداخت بیش از میزان از حق بیمه در پر کردن مجدد کارتریج جوهر. علاوه بـر این، توانایی مصرف از دستگاه های تلفن همراه خود را به نمایش ارسال مشاغل به چاپگر از طریق انبوهی از برنامـه های کاربر دی مبتنی بر ابر این چاپگر مربوطه را در دفتر را حفظ خواهد کرد جهت سال آمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *