شاسی بلند جدید ایران خودرو

لیزینگ ایرانخودرو

محصول اچ۳۰ کراس اوور، گروه صنعتی ایران خودرو

به نقل از ایکوپرس، معاون بازاریابی فروش ایران خودرو با اعلام این خـبر گفت: خودروی کراس‌اوور اچ۳۰ که مجهز به گیربکس اتوماتیک است با کیفیت قیمت رقابتی جهت گروه‌های مبوسیله درآمدی به زودی به مشتریان عرضه می‌شود. مصطفی خان کرمی افزود: عرضه محصولات مورد نیاز بازار که سطح کیفی قیمتی مناسب داشته باشد، همیشه مورد نظر مجموعه ایران خودرو بوده و با توجه به تقاضای مشتریان برای خودروی اتوماتیک ، این محصول به زودی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

وی گفت: با عرضه این خودرو بخش وسیع ی از سلیقه‌ها نیاز مشتریان به دلیل امکانات و تجهیزات این خودرو تامین خواهد شد.

خان کرمی تصریح کرد: خدمات بعد از فروش این محصول بوسیله بزرگ‌ترین شبکه توزیع و خدمات بعد از فروش شرکت ‌های خودروساز در خاورمیانه پشتیبانی خواهد شد و مشتریان می‌توانند با خیالی آسوده برای مصرف از خدمات مناسب نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام کنند.

وی یادآورد شد شرایط فروش اچ۳۰ به زودی از طریق پایگاه اطلاع رسانی گروه صنعتی ایران خودرو به نشانی اینترنتی www. ikcopress. ir اطلاع رسانی خواهد شد.

محصول کراس اوور H۳۰ همچنین گیربکس اتوماتیک (aisin)، مجهز به موتور تی. یو۵ است که مصرف سوخت پایینی دارد. از دیگر امکانات این خودرو می‌توان به ترمز ضد قفل چهار کاناله، سان­روف برقی، مانیتور ۶٫۵ اینچی لمسی، کامپیو‌تر سفر ی، صندلی عقب تاشو، استاندارد ایمنی حفاظت از عابر پیاده محیط مناسب کابین اشاره کرد.

ایران‌خودرو مدعی شده که این خودرو تریم داخلی زیبا جذاب بوده قیمت مناسب محصول، ارزان‌ترین در عین حال ارزنده‌ترین خودروی اتوماتیک بازار ایران را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *