سامانه تبلیغاتی پاپ آپ چیست؟

سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ چیست؟سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ یک مرکز تبلیغات و کسب درآمد از طریق پاپ آپ است. وبی که به وسیله آن می توانید از کاربر ان سایت خود با قرار دادن پاپ آپ کسب درآمد بکنید .


کسب درآمد از پاپ آپ

پاپ آپ,کسب درآمد از پاپ آپ,خرید پاپ آپ

چگونه کسب درآمد کنم؟با قرار دادن کد سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ ( که در پنل کاربر ی در پارت دریافت کد قرار دارد ) در وبگاه خود ( که آن را قبلاً در حساب کاربر ی خود ثبت کرده ای و فعال است ) می توانید از بازدید کنندگان وب خود درآمد کسب بکنید .

درآمد من به چه میزان است؟میزان درآمد شما بستگی به تعداد ورودی پاپ آپی ( با آی پی غیر دوباره تکرار ی در هر روز ) دارد که به ما می دهید. در ازای هر ورودی که تایید شود ، ۲٫۵ تومان به حساب شما منظور می شود.

چگونه چه زمانی می توانم درخواست واریز بدهم؟زمانی که درآمد شما به حداقل مبلغ قابل برداشت یعنی ۱۰ هزار تومان برسد ، می توانید از پنل فرد ی خود ، پارت در خواست واریز ، مبلغ درخواستی را از درآمد خود که می خواهید واریز شود ، وارد کرده و درخواست خود را جهت ما ارسال بکنید . بعد از ارسال درخواست امکان مشاهده وضعیت آن از بخش درخواست واریز وجود دارد

چگونه با ایران پاپ آپ ارتباط بگیرم؟از سری ارسال پیام به مدیر در حساب فرد ی خود می توانید با مدیریت سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ در ارتباط باشید ؛ همچنین اطلاعات ارتباط با مدیریت این سامانه در صفحه اول وبسایت قرار داده شده است.

زیر مجمموعه چیست و از زیر مجموعه های خود چقدر درآمد کسب می کنم؟شما علاوه بر کسب درآمد از طریق معمول ( قرار دادن کد سامانه در وبگاه خود و … ) می توانید با معرفی سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ به دیگران و گرفتن زیرمجموعه به کسب درآمد از این سامانه بپردازید. ۳ درصد از درآمد زیرمجموعه/های شما از طریق کسب درآمد ۵ درصد از درآمد زیرمجموعه/های شما از طریق تبلیغات در سامانه به حساب شما منظور می شود ( این هديه است از طرف سامانه تبلیغاتی ایران پاپ آپ به شما هیچ درآمدی از زیرمجموعه شما کسر نمی شود ).

برای سفارش پاپ آپ دو مبلغ وجود دارد ، نرخ بانک تعرفه موجودی ؛ فرق این دو چیست؟هزینه موجودی مبلغی است که در صورت خرید از طریق موجودی حساب کاربر ی پرداخت می شود ولی هزینه بانک مبلغی است که در صورت خرید از طریق واریز از طریق بانک پرداخت می شود.

حساب فرد ی نمایش دهندگان تبلیغ دهندگان مفرق است؟خیر. با ثبت نام در سایت با یک حساب کاربر ی هم می توانید به عنوان تبلیغ دهنده هم به عنوان نمایش دهنده در سامانه تبلیغاتی کسب درآمد ایران پاپ آپ کار بکنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *