راههای سریع پولدار شدن

به گزارش گروه بازار باشگاه خبرنگاران؛بسیاری از مردم پول و ثروت را رفیق دارند و در تمام طول عمر خود تلاش می کنند تا بتوانند زندگی راحت پس اندازی خوب داشته باشند ولی چند درصد از آنها بە این خواسته می رسند خوب می شوند؟ پولدار شدن آنچنان هم کار سخت و نشدنی نیست، تنها کمی صبر و حوصله دانش پول جمع کردن می خواهد.


زپو

درآمد,راهنمای کسب درآمد میلیونی,کسب و کار اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی,درآمد اینترنتی,کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد,زپو

قبل از برشمردن راه های پولدار شدن خوبتر است بە سخت ترینآموزش های این کار بپردازیم.

– یکی از سخت ترین آنها بە جهان آمدن در خانواده ای پولدار است. طبیعتا زمانی کە شما در خانه ای کە شبیه قصر است قدم بە جهان می گذارید دیگر دغدغه این مساله را ندارید اصلا تلاش ی نیز برائ آن نخواهید کرد.

– زیاد ها فکر می کنند بە شهرت رسیدن یکی از بهترین راه ها برائ پولدار شدن است، پس بە سراغ حرفه هایی مانند بازیگری، نویسندگی … می روند.

۱- شغلی با حقوق بهتر

این قدم منطقی ترینآموزش برائ پولدار شدن است ولی کمی وقت خواهد برد اما با وجود تمام اینها راه تضمین شده ای برائ کسب درآمد بیشتر بهتر است.

۲- پیشنهاد ی خوب برائ پرداخت مالیات

شما از هر طریقی کە پول در می آورید اولین قسمت ی کە در آن تعرفه خواهید کرد، مالیات دادن بە دولت است. باید تمام تلاش را بکنید کە این کار را درست و بە موقع انجام دهید. با استخدامی یک حسابدار بهتر ، راه های قانونی پراخت کمتر مالیات را بیابید در مناسب آن را پرداخت بکنید .

۳- ۲۰ درصد درآمدتان را پس انداز بکنید

به محض اینکه حقوق خود را دریافت کردید، ۲۰ درصد آن را بە حساب پس انداز منتقل کرده بە آن دست نزنید. شما بایستی حساب پس انداز خرج های روزمره خود را از هم جدا بکنید ، چون هر پولی کە در دسدلهره و ترس شما باشد محکوم بە خرج شدن خواهد بود. پس تا میزان امکان حساب پس اندازتان را دور از دسدلهره و ترس نگه دارید.

۴- سرمایه گذاری با حساب پس انداز

سعی بکنید زمانی کە مبلغ حساب پس انداز شما قابل توجه شد، با یاری آن در راه های مختلف سرمایه گذاری بکنید و بە مبلغ آن بیفزایید. ازآموزش های مختلف برائ اضافه کردن بە پول راکد مصرف بکنید .

۵- ۱۰ سال صبـر کنید!

چنانچه بتوانید تمام قدم های بالا را با خوب یت بردارید در طی ۱۰ سال ثروت بهتر ی را برائ خود جمع کرده اید. ممکن است این راه ها شاهکار نباشند ولی آسانترین راه ها برائ کسب ثروت می باشند .

۶- نقشه بریزید

وقتی حقوق ماهیانه تان را گرفتید آن را بە چند پارت تقسیم بکنید . اول مواد خوراکی را کە در یک ماه بایستی مصرف بکنید تهیه بکنید . اما در میزان اعتدال (گوشت، برنج، مرغ، ماکارونی و …) میزان ی از پول ها را برائ اتفاقهای غیرمترقبه کنار بگذارید. مانند میهمان، بیماری … در همان ابتدا پول قبض های آب و برق و گاز و تلفن را پرداخت بکنید بقیه پول های باقیمانده را بە روزهای ماه تقسیم بکنید و همان میزان تعیین شده برائ هر روز را در دسترس و نگرانی قرار دهید. از اول صبح با این پول، برائ صبحانه، ناهار شام برنامه ریزی بکنید . تا جایی کە می توانید بیشتر از میزان تعیین شده خرج نکنید. سعی بکنید با اتوبوس رفت و آمد بکنید یا چنانچه با تاکسی رفت آمد می بکنید هر چه پول خرد از هر طریقی اضافه می آورید بە هیچ عنوان خرج نکنید بلکه داخل قلک بریزید. در انتها سال تا میزان نسبتا بسياري مساله تان را حل می نماید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *