دکوراسیون ورودی و راهروی منزل

طراحی دکوراسیون

دکوراسیون ورودی و راهروی منزل ارزش ویژه ای دارد زیرا اولین نقطه منزل است که میهمانان به خصوص در عید نوروز با آن مواجه میشوند. کمتر از دو هفته دیگر می رسیم به روزهای بهاری شروع دید و بازدیدهای نوروزی. خب مسلما تمام ما در حال آماده شدن برای نوروز پذیرایی از مهمان های نوروزی هستیم به همین خاطر هم ما تصمیم گرفتیم تا امروز در ادامه مطلب به شما بگوییم چطور از همان ابتدای ورود مهمان های تان؛ آن ها را غافلگیر بکنید ، می خواهیم امروز بدانیم که ورودی و راهرو های خانه را چگونه تزیین کنیم تا برای نوروز آماده باشند. جهت تزیین محیط بیرونی می توانید از گلدان های سفالی زیبا که اکثرا ٌ در تمام خانه های ایرانی پیدا می شود مصرف بکنید . این گلدان ها می توانند لعابدار یا آسان باشند، حتی می توانید برای محیط بیرونی خانه تان کاسه های سفالی که درونشان پر از آب است سیب سرخ یا نارنج داخل آن شناور است هم بهره ببرید و استفاده بکنید . این ظرف های آب حسابی حال هوای نوروز به ورودی خانه تان می دهد.

بهتر است ورودی های خانه تان را با مصرف از المان های ایرانی تزیین بکنید . برای مثال می توانید از فرش های ایرانی که بهترین مورد ها هستند یاری بگیرید. این فرش ها روح ایرانی را به خانه شما بر می گردانند، باعث می شوند تا مهمان های تان با دیدن زیبا یی این فرش ها غافلگیر شوند جهت دیدن دکوراسیون داخلی خانه مشتاق تر شوند، چون به هر حال ورودی خانه اولین برخورد افراد با خانه است و تاثیر بسیار زیاد ی در دید آن ها نسبت به کلیت خانه دارد.

اگر هیچ دری بر دیوار انتهای راهرو وجود ندارد و دیواری آسان پیش روی شما قرار دارد، آن دیوار را به جلوه ای جذاب تبدیل بکنید . رفیق دارید به سمت چه منظره ای پیش بروید؟ یک منظره طبیعی قشنگ و سرسبز؟ یا دشتی خزان زده رمانتیک؟ با نصب تابلویی هنری زیبا و بزرگ یا نصب آیینه ای قدی و بزرگ روی دیوار انتهای راهروی هال، دکوراسیون این فضا را دگرگون بکنید .

راهروی خانه خود را به گالری قاب عکس جالب های خانوادگی و به یاد ماندنی تبدیل بکنید . از آنجا که می بایست تا میزان امکان از عکـس های خانوادگی در دکوراسیون یکی از فضاهای عمومی خانه مصرف کرد، راهروها یکی از بهترین فضاها جهت این کار است و می تواند حس ی به یاد ماندنی ، گرم و خوشایند را در فضا ایجاد نماید که این احساس خوب در فضاهای دیگر خانه با فردی که از آن راهرو رد شدن کرده است، همراه خواهد ماند.

فقط توصیه جدی ما به شما این است که هرگز این کار را با قاب های مفرق انجام ندهید برای این کار از قبل پروگرام ریزی بکنید . برای مثال از عکس جالب های سیاه سفید یا جهت تمام عکس زیبا ها از قاب های مشابه استفاده بکنید تا جلوه ای منسجم همموزیک داشته باشد این محیط کوچک را به ریخته و شلوغ جلوه ندهد.

کنجی در راهروی خانه شما وجود دارد که بتوان صندلی کوچک، میزی ظریف چند طبقه دیواری به عنوان کتابخانه قرار داد؟ اگر این طور است، فرصت خلق کنجی دنج و خصوصی را جهت از دست ندهید.

اگر عرض راهروی خانه ی شما کمی بیشتر است توصیه می کنیم که از میز کنسولی باریک و کم عمق در آن مصرف بکنید روی آن، آیینه و شمعدانی زیبا قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *