در کیف خانم های خوش تیپ و باکلاس چه می گذرد؟

لباس شب

خانمهای خوش تیپ و شیک پوش در کیف شان چی دارند؟

احتمال دارد با خود بگویید که آیا حمل تمام این وسایل، ضروری است یا نه؟ این تجربه زنانه است! پس به آن اعتماد بکنید . هر کدام از این وسایل را که در کیف تان ندارید پس برای بیرون رفتن آماده نیستید. یک خانم همـواره بایستی جهت هر چیزی، هر کسی هر زمانی آماده باشد. با داشتن این وسایل در کیف تان، همـواره آماده خواهید بود!

کیف لوازم آرایش

این ابه احتمال زیاد لا یکی از با اهمیت زیاد ترین وسایلی است که هر خانم باید در کیف داشته باشد. کیف ارایش شما حداقل بایستی حاوی ریمل مژه، خط چشم و رژ لب باشد. این سه محصول شما را جهت هر جایی که بخواهید بروید، آماده می سازد!

معطر کننده دهان

بوی بد دهان بعد از غذا، اتفاق اجتناب ناپذیر است. یک خانم همـواره می بایست بعضی از این معطر کننده ها مانند آدامس و اسپری را در کیف داشته باشد تا لبخند قشنگ ی را حفظ نماید .

عطر

یک محصول فوق العاده ضروری! یادتان نرود که خانم همیشه باید معطر بشد.

عینک خورشید ی و جعبه آن

وقتی که تابش خورشید کم می شود شما در معرض نور خورشید نیستید، بایستی عینک را در درون جعبه اش بگذارید در کیف تان قرار دهید. گذاشتن عینک روی سر خود را فراموش بکنید !

آب نبات شکلات

برای لحظاتی که ممکن است دچار سرگیجه شوید، وجود یک آب نبات یا شکلات یک یاری خیلی بزرگ برای تعدیل احوال تان بیشتر شدن انرژی است. بعد از وجود آن در کیف تان غافل نشوید.

کرم مرطوب کننده دست

بعضی اوقات دست هایتان نیاز به توجه و نگهداری دارند. هر خانمی بایستی یک کرم در کیفش داشته باشد. اولین و با اهمیت ترین قانون زیبا یی را در مورد دست هایتان فراموش نکنید: رطوبت رطوبت رطوبت!

فایل ناخن

فایل ناخن مورد ی است که هر خانم بایستی در کیف خود داشته باشد! این فایـل به شما یاری می نماید در طول مدتی که بیرون از خانه هستید، زمان خود را با ناخن شکسته سپری نکنید! این وسیله از این اتفاق ناگوار پیشگیری می نماید .

کیف پول

این لیست بدون وجود کیف پول اصلا کامل نمی شود! کیف پول تان می بایست به اندازه ای باشد که برای پلو های نقد و کارت های اعتباری تان فضا داشته باشد.

ضدعفو نی کننده

ضدعفو نی کننده دست را به لیست وسایل ضروری که هر خانمی می بایست در کیفش داشته باشد، اضافه بکنید . داشتن این وسیله نه فقط شما را به دشت معطر جلوه می دهد، بلکه میکروب های دست شما را نیز از بین می برد.

پد و دستمال کاغذی

به همراه داشتن یک پد دستمال کاغذی، ضروری تر از آن چیزی است که فکرش را می بکنید ! وسایلی که تنها جهت دوره ای ویِژگزینشه نبایستی در کیف تان باشد. می دانید که همـواره اتفاقات را نمی شود پیش بینی کرد. وجود این وسایل در کیف تان شما را از پریشانی و استرس این ها می رهاند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *