دانلود انیمیشن زیبای The Good Dinosaur 2015 دایناسور دوست داشتنی

دانلود انیمیشن زیبای The Good Dinosaur 2015 دایناسور دوست داشتنی

دانلود انیمیشن زیبای The Good Dinosaur 2015 دایناسور دوست داشتنی

The Good Dinosaur 2015

| دوبله دوم انیمیشن زیبای به صورت جداگانه قرار گرفت… |

انیمیشن زیبای The Good Dinosaur 2015 دایناسور دوست داشتنی در ژانر ماجراجویی و همچنین اکشن میباشد که توسط کمپانی مطرح پیکسار (PIXAR) ساخته و همچنین در سال شمسی ۲۰۱۵ اکران شده می باشد. کارگردانی آن انیمیشن زیبای توسط Peter Sohn و همچنین صداپیشگان آن انیمیشن زیبای متشکل از Anna Paquin, Jeffrey Wright, Frances McDormand, AJ Buckley, Sam Elliott و همچنین Marcus Scribner میباشند، ستارگانی که در انیمیشن زیبای میتوان نام برد Jeffrey Wright, Frances McDormand, Maleah Nipay-Padilla میباشند و همچنین فیلم دیدنی و جذاب نامه آن انیمیشن زیبای را نیز Peter Sohn, Erik Benson نوشته اند. شرکت انیمیشن زیبای سازی پیکسار که حدود ۲۹ سال شمسی پیش توسط استیو جابز تاسیس شد همواره به دنبال ساخت انیمیشن زیبای هایی با مضمونی جدید و همچنین خلاقانه بوده و همچنین در آن امر نیز موفق بوده، گواه آن ادعا نیز گرفتن ۱۵ جایزه اسکار و همچنین همچنین استقبال همیشگی علاقمندان از انیمیشن زیبای های آن شرکت بوده می باشد. داستان انیمیشن زیبای The Good Dinosaur 2015 در ارتباط و رابطه با یک دایناسور پهناور و بزرگ و همچنین قول پیکر می باشد که با یک انسان دوست می می شود . یک پسر کوچک و همچنین تنها در حالی که در جنگل سردرگم می باشد در مسیر خود به یک دایناسور پهناور و بزرگ و همچنین قول پیکر به نام پوپا بر می خورد ، آن برخورد در ابتدا باعث وحشت پسر کوچک می می شود ولی باید توجه داشت در ادامه بعد از آنکه آرلو متوجه می می شود که آن دایناسور یک دایناسور مهربان می باشد به سرعت با او دوست می می شود و همچنین آن دوستی زندگی آنها را جهت دائما تغییر می دهد. آن انیمیشن زیبای زیبا را هم اکنون میتوانید از سرور های قدرتمند پارسی دانلود گرفتن کنید.

the good dinosaur pixar

مشخصات انیمیشن زیبای :

نشر دهنده فایل : وبسایت پارسی دانلود

نام انیمیشن زیبای : The Good Dinosaur

اطلاعات اکثرا و بیشتر : IMDB

امتیاز از ۱۰ : ۷٫۴ از ۴٫۲۲۳ کاربر

امتیاز منتقدین از ۱۰۰ : ۶۷

ژانر : انیمیشن زیبای | ماجراجویی | اکشن

محصول : ۲۰۱۵ | آمریکا

کیفیت : ۱۰۸۰p بلوری

حجم فایل : ۱۶۰۰ + ۸۰۳ مگابایت

مدت زمان : ۱۰۰ دقیقه

دوبله : دوبله اول دوبله موسسه میباشد و همچنین دوبله دوم وبسایت

کارگردان : Peter Sohn

نویسندگان : Peter Sohn, Erik Benson

ستارگان : Jeffrey Wright, Frances McDormand, Maleah Nipay-Padilla

خـــلاصــه فیـلــم : داستان انیمیشن زیبای The Good Dinosaur 2015 در ارتباط و رابطه با یک دایناسور پهناور و بزرگ و همچنین قول پیکر می باشد که با یک انسان دوست می می شود . یک پسر کوچک و همچنین تنها در حالی که در جنگل سردرگم می باشد در مسیر خود به یک دایناسور پهناور و بزرگ و همچنین قول پیکر به نام پوپا بر می خورد ، آن برخورد در ابتدا باعث وحشت پسر کوچک می می شود ولی باید توجه داشت در ادامه بعد از آنکه آرلو متوجه می می شود که آن دایناسور یک دایناسور مهربان می باشد به سرعت با او دوست می می شود و همچنین آن دوستی زندگی آنها را جهت دائما تغییر می دهد.

 

Descriptions : An epic journey into the world of dinosaurs where an Apatosaurus named Arlo makes an unlikely human friend.

 

دیدن تریلر انیمیشن زیبای :

دانلود انیمیشن زیبای The Good Dinosaur 2015 دایناسور دوست داشتنی در تاریخ ۲۴ February 2016 | 11:40 pm نشر یافته شده شده می باشد.

دانلود کارتون های دهه ۶۰

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *