دانلود انیمیشن زیبای داستان اسباب بازی ها Toy Story دوبله فارسی

دانلود انیمیشن زیبای داستان اسباب بازی ها Toy Story دوبله فارسی

|دانلود انیمیشن زیبای داستان اسباب بازی ها Toy Story دوبله فارسی از یافوم|

انیمیشن زیبای داستان اسباب بازی ها Toy Story

نام : انیمیشن زیبای داستان اسباب بازی ها Toy Story | کیفیت تصویر : ۷۲۰p | کارگردان : John Lasseter

ژانر : انیمیشن زیبای اکشن، ماجراجویی ، کودک | فرمت تصویر : Mkv | سال شمسی نشر : ۱۹۹۶ تا ۲۰۱۰ | مدت دیدن کردن و نمایش : ۸۰ دقیقه

::نامزد گرفتن ۴ جایزه اسکار در سال شمسی ۱۹۹۶ ::

:: نامزد گرفتن جایزه اسکار بهترین موسیقی در سال شمسی ۲۰۰۰ ::

:: برنده ۲ جایزه اسکار و همچنین نامزد گرفتن ۳ جایزه اسکار دیگر در سال شمسی  ۲۰۱۰ ::

خلاصه داستان فیلم دیدنی و جذاب : در انیمیشن زیبای داستان اسباب بازی ها Toy Story،  ورژن و نسخه ی یک ریال اندی پسربچه ایست که کلی اسباب بازی دارد و همچنین بین آنها “وودی کلانتر” را اکثرا و بیشتر دوست دارد و همچنین با او بازی می‌کند. در جشن تولد اندی، او یک آدم فضایی به نام “باز لایتیر” هدیه می‌گیرد. حالا اندی باز را اکثرا و بیشتر از همه اسباب بازی‌ها دوست دارد. وودی در جمع اسباب بازی‌ها محبوبیت خود را از دست داده‌می باشد و همچنین آن امر باعث درگرفتن رقابتی شدید بین باز و همچنین وودی شده می باشد……. انیمیشن زیبای داستان اسباب بازی ها Toy Storyرا با لینک مستقیم و همچنین به صورت مجانی و رایگان می توانید از ایرانیان دانلود گرفتن کنید.

خلاصه داستان فیلم دیدنی و جذاب : در انیمیشن زیبای داستان اسباب بازی ها Toy Story،  ورژن و نسخه ی دوم ریال  “وودی” توسط یک جمع کننده اسباب بازی دزدیده میشود. اکنون “باز” و همچنین اسباب بازی‌های دیگر بایستی و حتما او را سریع‌تر نجات دهند، وگرنه ممکن می باشد او در ژاپن فروخته می شود و همچنین دیگر نتوانند دوباره او را ببینند……. انیمیشن زیبای داستان اسباب بازی ها Toy Storyرا با لینک مستقیم و همچنین به صورت مجانی و رایگان می توانید از ایرانیان دانلود گرفتن کنید.

خلاصه داستان فیلم دیدنی و جذاب : در انیمیشن زیبای داستان اسباب بازی ها Toy Story،  ورژن و نسخه ی سوم ریال اندی دیگه پهناور و بزرگ شده و همچنین کم کم روانه رفتن به دانشگاه میشه و همچنین اسباب بازی هایش که “وودی” و همچنین “باز” هم جزء آن هم‌ها خواهند بود قرار می باشد که داخل اتاق زیرشیروونی انبار شوند. ولی قبل از آنکه آن اتفاق بیفتد به صورت تصادفی دور انداخته میشوند و همچنین بعد از گذراندن ماجراهایی، خود را در یک مهدکودک می یابند……. انیمیشن زیبای داستان اسباب بازی ها Toy Storyرا با لینک مستقیم و همچنین به صورت مجانی و رایگان می توانید از ایرانیان دانلود گرفتن کنید.

دانلود انیمیشن زیبای داستان اسباب بازی ها Toy Story دوبله فارسی در تاریخ ۲۱ May 2016 | 8:00 pm نشر یافته شده شده می باشد

کارتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *