جدید دانلود انیمیشن زیبای سرویس تحویل کیکی دوبله فارسی

دانلود انیمیشن زیبای سرویس تحویل کیکی دوبله فارسی

|دانلود انیمیشن زیبای سرویس تحویل کیکی دوبله فارسی از یافوم|

.:: دانلود انیمیشن زیبای سرویس تحویل کیکی دوبله فارسی ::.

دانلود انیمیشن زیبای سرویس تحویل کیکی - دانلود انیمیشن زیبای سرویس تحویل کیکی دوبله فارسی

.:: دانلود انیمیشن زیبای سرویس تحویل کیکی دوبله فارسی با لینک مستقیم ::.

محتوای آن انیمیشن زیبای فاقد هرگونه صحنه مغایر با فرهنگ و همچنین شئونات اسلامی می باشد و همچنین در شبکه دیدن کردن و نمایش خانگی دوبله, سانسور و همچنین پخش شده می باشد

دانلود انیمیشن زیبای سرویس تحویل کیکی Kiki’s Delivery Service یک فیلم دیدنی و جذاب انیمهای ژاپنی در سبک خیال‌پردازی محصول سال شمسی ۱۹۸۹ به تهیه‌کنندگی، نویسندگی و همچنین کارگردانی هایائو میازاکی می باشد. آن فیلم دیدنی و جذاب بر اساس رمانی به همین نام توسط ائیکو کادونو یک نویسندهٔ ادبیات کودکان نوشته شده می باشد. سرویس تحویل کیکی در ۲۹ ژوئیه سال شمسی ۱۹۸۹ نشر یافته شده شد و همچنین موفق به کسب جایزهٔ پهناور و بزرگ مجله «انیمیج» شد.

هایائو میازاکی کارگردان انیمیشن زیبای سرویس تحویل کیکی :

هایائو میازاکی (زادهٔ ۵ ژانویه ۱۹۴۱)، کارگردان معروف ژاپنی آثار پویانمایی می باشد. او همچنین همچنین و علاوه بر کارگردانی، طراح، گرافیست، فیلمنامه‌نویس و همچنین تهیه‌کننده فیلم دیدنی و جذاب‌های پویانمایی می باشد. او در پروسه‌ای که بیش از پنجاه سال شمسی به طول انجامید، تحسین بین‌المللی را به عنوان آفرینندهٔ فیلم دیدنی و جذاب‌های انیمیشن زیبای بدست آورد و همچنین به همراه ایسائو تاکاهاتا، استودیوی پویانمایی جیبلی را بنا نهاد. موفقیت‌های میازاکی در حد انیماتور والت دیزنی نیک پارک و همچنین کارگردان آمریکایی، استیون اسپیلبرگ یا اورسن ولز می باشد. او در بون‌کیو واقع در توکیو متولد شد. میازاکی انیمیشن زیبای حرفه‌ای خود را در سال شمسی ۱۹۶۱ زمانی که به توئی انیمیشن زیبای پیوست آغاز کرد.

در آنجا، میازاکی به عنوان هنرمند طراح In-Between جهت انیمیشن زیبای سفرهای گالیور فراتر از ماه کار می‌کرد و همچنین در آن فیلم دیدنی و جذاب ایده‌های خود را در فیلم دیدنی و جذاب گنجاند و همچنین بدین صورت پایان فیلم دیدنی و جذاب را رقم زد. او درآن دهه به کار در نقش‌های متنوع و گوناگون و مختلف در صنعت انیمیشن زیبای ادامه داد تا زمانی که اقتدار و قدرت کارگردانی اولین فیلم دیدنی و جذاب برجسته خود لوپین III: قصر کاگلیوسترو که در سال شمسی ۱۹۷۹ نشر یافته شده شد را پیدا کرد. بعد از موفقیت فیلم دیدنی و جذاب بعدی او با عنوان ناوسیکا از دره باد به همراه ایسائو تاکاهاتا استودیو جیبلی بنا نهاد. از آن هم به بعد (تا زمان بازنشستگی موقت خود در سال شمسی ۱۹۹۷ بعد از ساخت شاهزاده مونونوکه) او تولید بسیاری از فیلم دیدنی و جذاب‌های برجسته را بر عهده گرفت.

خلاصه داستان انیمیشن زیبای سرویس تحویل کیکی :

داستان فیلم دیدنی و جذاب در موردٔ دختر جادوگر جوانی به نام کیکی می باشد که به دلایلی مجبور می‌می شود مستقل زندگی کند. در آن راه او خود را در زندگی سخت فرهنگی و اجتماعی می‌بیند، که جهت زندگی در آن شرایط او از اقتدار و قدرت خود بهره بری و استفاده می‌کند و همچنین شروع به کار می‌کند، کاری که ماجراهای بسیاری را جهت او پیش می‌آورد. کار او پیک هوایی می باشد… به گفتهٔ میازاکی، آن فیلم دیدنی و جذاب در خلیج بین استقلال و همچنین وابستگی دخترک های جوان و ازدواج نکرده ژاپنی می‌باشد.

بازیگران جدید انیمیشن زیبای سرویس تحویل کیکی :

مینامی تاکایاما – ری ساکوما – کاپی یاماگوچی و همچنین …

تصاویر انیمیشن زیبای سرویس تحویل کیکی :

دانلود انیمیشن زیبای سرویس تحویل کیکی - دانلود انیمیشن زیبای سرویس تحویل کیکی دوبله فارسی

دانلود انیمیشن زیبای سرویس تحویل کیکی - دانلود انیمیشن زیبای سرویس تحویل کیکی دوبله فارسی

اطلاعات انیمیشن زیبای سرویس تحویل کیکی :

 کیفیت تصویر : HD 720p

فرمت تصویر : MP4

سال شمسی نشر : ۲۹ ژوئیه سال شمسی ۱۹۸۹

زمان انیمیشن زیبای : ۱۰۲ دقیقه

کارگردان : هایائو میازاکی

نویسنده : هایائو میازاکی بر اساس سرویس تحویل کیکی اثر ائیکو کادونو

تهیه کننده : هایائو میازاکی

امتیاز: ۷٫۹

فروش گیشه : ۱۸ میلیون دلار

انکودر: ایرانیان دانلود

توضیحات اکثرا و بیشتر : ویکی پدیا

دانلود انیمیشن زیبای سرویس تحویل کیکی دوبله فارسی در تاریخ ۲۰۱۷-۰۹-۲۲ ۱۷:۰۰:۳۸ نشر یافته شده شده می باشد

https://ir-dl.com/multi-media-section/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D8%AA%D8%AD%D9%88%DB%8C%D9%84-%DA%A9%DB%8C%DA%A9%DB%8C/ کارتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *