انیمیشن زیبای دانلود انیمیشن زیبای The Penguins of Madagascar پنگوئن‌های ماداگاسکار

دانلود انیمیشن زیبای The Penguins of Madagascar پنگوئن‌های ماداگاسکار

|دانلود انیمیشن زیبای The Penguins of Madagascar پنگوئن‌های ماداگاسکار از یافوم|

.:: انیمیشن زیبای The Penguins of Madagascar پنگوئن‌های ماداگاسکار دوبله فارسی ::.The Penguins of Madagascar - دانلود انیمیشن زیبای The Penguins of Madagascar

.:: دانلود انیمیشن زیبای The Penguins of Madagascar پنگوئن‌های ماداگاسکار دوبله فارسی با لینک مستقیم ::.

محتوای آن انیمیشن زیبای فاقد هرگونه صحنه مغایر با فرهنگ و همچنین شئونات اسلامی می باشد و همچنین در شبکه دیدن کردن و نمایش خانگی دوبله, سانسور و همچنین پخش شده می باشد

پنگوئن‌های ماداگاسکار The Penguins of Madagascar نام یک مجموعه پویانمایی می باشد که توسط شبکه نیکلودین آمریکا ساخته می‌می شود و همچنین در بیش از ۲۷ کشور پخش می‌می شود. شخصیت‌های اصلی آن مجموعه، پنگوئن‌های کارتون ماداگاسکار خواهند بود که در باغ وحش شهرستان نیویورک زندگی می‌کنند.

یکلودئون Nickelodeon (که به اختصار نیک نیز خوانده می‌می شود و همچنین در سال شمسی‌های ۱۹۷۷ تا ۱۹۷۹ پین‌ویل خوانده می‌شد) شبکهٔ تصویری و تلویزیونی آمریکایی و همچنین یکی از شبکه‌های ام‌تی‌او همچنین می باشد. آن شبکه میان سال شمسی‌های ۱۹۹۰ تا ۲۰۰۰ در سرزمین‌های غیره ای شامل اروپا، خاورمیانه، روسیه و همچنین آسیا گسترش یافت. سیما ضرغامی از سال شمسی ۲۰۰۶ به تا حال ریاست آن شبکه می باشد. مخاطب آن شبکه معمولاً کودکان ۶ تا ۱۲ ساله و همچنین جوانان و نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله می باشد.

خلاصه داستان انیمیشن زیبای The Penguins of Madagascar پنگوئن‌های ماداگاسکار :

شخصیت‌های اصلی آن کارتون پنگوئن‌های کارتون ماداگاسکار خواهند بود که در آن انیمیشن زیبای فرصتی جهت دیدن کردن و نمایش کارهای شگفت‌انگیز و همچنین مأموریت‌هایشان پیدا کردند.

شخصیت ها :

اِسکیپر: فرمانده و همچنین رهبر تیم که تمام دستورها از جانب او همچنین داده می‌می شود

کُواسکی: مغز دائما متفکر تیم که راه حل‌ها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب را ارائه می‌دهد و همچنین تیم را نجات می‌دهد.

پِرایوِت: سرباز جوون و همچنین جدید و تو و تازه‌وارد تیم با قلبی ساده و همچنین پر اشتیاق. بعضی اوقات او اسرار تیم را لو می‌دهد.

ریکو: عضو گنگ تیم که نمی‌تواند حرف بزند. در صورتی که پنگوئن‌ها ماهی دوست دارند او عاشق ماهی می باشد و همچنین با زبان گنگش تنها و فقط کلمه FISH رو می‌تواند بگوید. او همچنین عاشق انفجار می باشد و همچنین همه چیز را می‌بلعد.

اطلاعات انیمیشن زیبای The Penguins of Madagascar پنگوئن‌های ماداگاسکار :

 کیفیت تصویر : HD – 720p

فرمت تصویر : MP4

ژانر : کمدی

سال شمسی نشر : ۲۹ نوامبر ۲۰۰۸ – به تا حال

زمان انیمیشن زیبای :

کارگردان :

تهیه کننده :

نویسنده :

توزیع کننده :

شرکت تولید :

فروش گیشه :

انکودر: ایرانیان دانلود

توضیحات اکثرا و بیشتر : ویکی پدیا

دانلود انیمیشن زیبای The Penguins of Madagascar پنگوئن‌های ماداگاسکار در تاریخ ۲۰۱۷-۰۷-۲۰ ۰۷:۳۰:۳۹ نشر یافته شده شده می باشد

دانلود کارتون جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *